JOBBERIET AS
Jobberiet er en moderne tiltaksbedrift, med tilrettelagte arbeidsplasser innenfor produksjon av våre varer og tjenester
KONTAKT OSS:
Tlf: 63 85 38 00
 
Ansatte
Daglig leder Haagen Blakstad  haagen.blakstad@jobberiet.no  Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	459 66 434 Tiltaksleder  Næringslivskontakt Terje Gustavsen  terje.gustavsen@jobberiet.no  Telefon: 	63 85 38 00   Mobil: 	975 79 149 HR- og Administrasjonsleder Stedfortredene Daglig Leder Heidi Sand heidi.sand@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00   Mobil: 	402 13 040 Transport og Vedlikehold Kjell Roger Holmedahl roger.holmedahl@jobberiet.no Telefon:  63 85 38 00   Mobil: 	920 53 516 Arbeidsleder Neverstua Arne-Christian Dalen arne.dalen@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00   Mobil: 	+47 913 46 004 Arbeidsleder kjøkken Kåre Holm Sæther kaare.sether@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 472 55 177 Arbeidsleder Pakk/Mont. Avd Anita Husvik anita.husvik@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	406 92 602 Arbeidsleder Kontor Anne Berit Aaserud anne.aaserud@jobberiet.no Telefon:	63 85 38 00  Mobil: 	406 92 659 Jobbkonsulent Anne-Gunn Elvevold anne.gunn.elvevold@jobberiet.no  Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	915 10 993 Arbeidsleder Skattekista Anni Sandaker anni.sandaker@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00 Mobil: 	459 69 625 Teamleder Aktivitet Berit Helgerud berit.helgerud@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 984 04 685 Miljøarbeider Ghasem Attapour ghasem.attapour@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 459 69 942 Arbeidsleder Uteavd. Jan Martin Linner jan.martin.linner@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	406 92 658 Teamleder VTA - Graveringsansvarlig Lise Nordby lise.nordby@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00   Mobil:	+47 913 51 770 Arbeidsleder Neverstua Marianne Bakker marianne.bakker@jobberiet.no    Telefon:+47 63 85 38 00  Mobil: +47 459 05 745 Arbeidsleder Neverstua   Ståle Ranvik staale.ranvik@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 913 45 005 Sjåfør  Tom Olav Hauer   tom.olav.hauer@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47459 69 637 Jobbkonsulent Trond Hansen trond.hansen@jobberiet.no Telefon: 63 85 38 00  Mobil:    930 46 561 Arbeidsleder Vaskeri Ahne Fossen ahne.fossen@jobberiet.no Telefon: 63 85 38 00  Mobil: 406 92 616 Assistent Leikvin Elsi Irene Pettersen elsi.pettersen@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 913 46 280
Ledergruppe
Neverstua
Produksjonsleder Neverstua Morten Johansen morten.johansen@jobberiet.no Telefon: 	+47 91 34 50 05   Mobil: 	+47 920 25 903
Leikvin
Bjørkelunden
Org.nr 959 827 303
FAKTURAADRESSE: post@jobberiet  Jobberiet AS Stasjonsveien 27 1940 Bjørkelangen. Merk med navn eller avdeling.
JOBBERIET AS
 
 
 
KONTAKT OSS:
Tlf: 63 85 38 00
 
 
 
 
 
Våre ansatte
 
 
 
 
 
Daglig leder Haagen Blakstad  haagen.blakstad@jobberiet.no  Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	459 66 434 Transport og Vedlikehold Kjell Roger Holmedahl roger.holmedahl@jobberiet.no Telefon:  63 85 38 00   Mobil: 	920 53 516 Tiltaksleder  Næringslivskontakt Terje Gustavsen  terje.gustavsen@jobberiet.no  Telefon: 	63 85 38 00   Mobil: 	975 79 149 Produksjonsleder Neverstua Morten Johansen morten.johansen@jobberiet.no Telefon: 	+47 91 34 50 05   Mobil: 	+47 920 25 903 HR- og Administrasjonsleder Stedfortredene Daglig Leder Heidi Sand heidi.sand@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00   Mobil: 	402 13 040 Arbeidsleder kjøkken Kåre Holm Sæther kaare.sether@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 472 55 177 Arbeidsleder Pakk/Mont. Avd Anita Husvik anita.husvik@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	406 92 602 Arbeidsleder Kontor Anne Berit Aaserud anne.aaserud@jobberiet.no Telefon:	63 85 38 00  Mobil: 	406 92 659 Jobbkonsulent Anne-Gunn Elvevold anne.gunn.elvevold@jobberiet.no  Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	915 10 993 Arbeidsleder Skattekista Anni Sandaker anni.sandaker@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00 Mobil: 	459 69 625 Teamleder Aktivitet Berit Helgerud berit.helgerud@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 984 04 685 Miljøarbeider Ghasem Attapour ghasem.attapour@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 459 69 942 Arbeidsleder Uteavd. Jan Martin Linner jan.martin.linner@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	406 92 658 Teamleder VTA - Graveringsansvarlig Lise Nordby lise.nordby@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00   Mobil:	+47 913 51 770 Arbeidsleder Neverstua Marianne Bakker marianne.bakker@jobberiet.no    Telefon:+47 63 85 38 00  Mobil: +47 459 05 745 Arbeidsleder Neverstua   Ståle Ranvik staale.ranvik@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 913 45 005 Sjåfør  Tom Olav Hauer   tom.olav.hauer@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47459 69 637 Jobbkonsulent Trond Hansen trond.hansen@jobberiet.no Telefon: 63 85 38 00  Mobil:    930 46 561 Arbeidsleder Vaskeri Ahne Fossen ahne.fossen@jobberiet.no Telefon: 63 85 38 00  Mobil: 406 92 616 Arbeidsleder Neverstua Arne-Christian Dalen arne.dalen@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00   Mobil: 	+47 913 46 004
Jobberiet er en moderne tiltaksbedrift, med tilrettelagte arbeidsplasser innenfor produksjon av våre varer og tjenester
Ledergruppe
Bjørkelunden
Neverstua
Leikvin
Assistent Leikvin Elsi Irene Pettersen elsi.pettersen@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 913 46 280
Fakturaadresse: post@jobberiet , Jobberiet AS, Stasjonsveien 27, 1940 Bjørkelangen  Merk med navn eller avdeling. Org.nr 959 827 303
JOBBERIET AS
Jobberiet er en moderne tiltaksbedrift, med tilrettelagte arbeidsplasser innenfor produksjon av våre varer og tjenester
 
 
 
KONTAKT OSS:
Tlf: 63 85 38 00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ansatte
Daglig leder Haagen Blakstad  haagen.blakstad@jobberiet.no  Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	459 66 434 Tiltaksleder  Næringslivskontakt Terje Gustavsen  terje.gustavsen@jobberiet.no  Telefon: 	63 85 38 00   Mobil: 	975 79 149 HR- og Administrasjonsleder Stedfortredene Daglig Leder Heidi Sand heidi.sand@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00   Mobil: 	402 13 040 Transport og Vedlikehold Kjell Roger Holmedahl roger.holmedahl@jobberiet.no Telefon:  63 85 38 00   Mobil: 	920 53 516 Arbeidsleder Neverstua Arne-Christian Dalen arne.dalen@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00   Mobil: 	+47 913 46 004 Arbeidsleder kjøkken Kåre Holm Sæther kaare.sether@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 472 55 177 Arbeidsleder Pakk/Mont. Avd Anita Husvik anita.husvik@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	406 92 602 Arbeidsleder Kontor Anne Berit Aaserud anne.aaserud@jobberiet.no Telefon:	63 85 38 00  Mobil: 	406 92 659 Jobbkonsulent Anne-Gunn Elvevold anne.gunn.elvevold@jobberiet.no  Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	915 10 993 Arbeidsleder Skattekista Anni Sandaker anni.sandaker@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00 Mobil: 	459 69 625 Teamleder Aktivitet Berit Helgerud berit.helgerud@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 984 04 685 Miljøarbeider Ghasem Attapour ghasem.attapour@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 459 69 942 Arbeidsleder Uteavd. Jan Martin Linner jan.martin.linner@jobberiet.no Telefon: 	63 85 38 00  Mobil: 	406 92 658 Arbeidsleder Neverstua Marianne Bakker marianne.bakker@jobberiet.no    Telefon:+47 63 85 38 00  Mobil: +47 459 05 745 Arbeidsleder Neverstua   Ståle Ranvik staale.ranvik@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 913 45 005 Sjåfør  Tom Olav Hauer   tom.olav.hauer@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47459 69 637 Jobbkonsulent Trond Hansen trond.hansen@jobberiet.no Telefon: 63 85 38 00  Mobil:    930 46 561 Arbeidsleder Vaskeri Ahne Fossen ahne.fossen@jobberiet.no Telefon: 63 85 38 00  Mobil: 406 92 616 Assistent Leikvin Elsi Irene Pettersen elsi.pettersen@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00  Mobil: 	+47 913 46 280
Ledergruppe
Neverstua
Produksjonsleder Neverstua Morten Johansen morten.johansen@jobberiet.no Telefon: 	+47 91 34 50 05   Mobil: 	+47 920 25 903
Leikvin
Bjørkelunden
Teamleder VTA - Graveringsansvarlig Lise Nordby lise.nordby@jobberiet.no Telefon: 	+47 63 85 38 00   Mobil:	+47 913 51 770
Fakturaadresse: post@jobberiet , Jobberiet AS, Stasjonsveien 27, 1940 Bjørkelangen.    Merk med navn eller avd. Org.nr 959 827 303 
Tlf: 63 85 38 00 I post@jobberiet.no
Tlf: 63 85 38 00 I post@jobberiet.no